To się dzieje w logistyce, o tym się pisze w Benson Consultants!

 

Drogi Czytelniku,

witaj na naszym firmowym blogu! Chcemy zachęcić Cię do przyjrzenia się tematom, o których piszemy, a które, mam nadzieję, poszerzą Twoją wiedzę. Bo skoro tu jesteś, to zapewne jak i my interesujesz się logistyką, a zwłaszcza jej zderzeniem z nowoczesnymi technologiami i praktycznymi metodami zarządzania logistyką transportu. O tym chcemy i będziemy pisać.

Czy Twoja firma jest gotowa na najnowsze trendy w IT?
7 kluczowych pytań

Na drodze do wdrożenia najnowszych technologii leżą dwie przeszkody. Historia uczy nas, jak wiele firm zmarnowało szanse, które mogły zrobić z nich liderów w ich branży. Na szczęście wiemy co należy zrobić, żeby z Tobą tak się nie stało.

Potęga wizualizacji

Zebranie danych w jednym miejscu jest sukcesem, a zapewnienie dostępu do danych w postaci raportów czy list w trybie online jest już sukcesem podwójnym. A co gdyby pójść dalej i ten sukces potroić, a mianowicie nauczyć system automatycznie wyciągać wnioski wynikające z analizy danych i prezentować je w wygodnej formie?

Branża IT odpowiada na zmiany w przepisach o monitorowaniu przewozu towarów wrażliwych

Rok 2017 okazał się bogaty w zmiany prawne dotyczące przewozu towarów wrażliwych. Nieprzestrzeganie nowych przepisów przez przewoźników i kierowców może nieść za sobą wielotysięczne kary.

Zasada Pareto – prosta reguła, dzięki której inaczej spojrzysz na efektywność swojej firmy.

Czym jest i jak działa zasada Pareto? Kto powinien być świadomy jej istnienia i funkcjonowania? Uważam, że każdy z nas, a już na pewno dobry manager. Poświęć 5 minut, by dowiedzieć się, jak działa zasada Pareto w Twojej firmie, a także w życiu.

Podejście na początku sukcesem na końcu

Po odbiorze każdego projektu przychodzi czas na jego końcową ewaluację, kiedy to dostawcy oraz odbiorcy oprogramowania, indywidualnie bądź razem, oceniają co w projekcie poszło dobrze, a co źle. Dzięki takiej analizie można zobaczyć jak dużo rzeczy w procesach trzeba udoskonalić, aby dojść do perfekcji.

Bądź na bieżąco

Bądź na bieżąco

© 2017 Benson Consultants. All Rights Reserved.